Március 16-án, a Szeged-Honvéd téri templom délelőtti istentisztelete után, kb. 11:20-as kezdéssel rendhagyó szeretetvendégségre hívjuk a testvéreket. Templomunk alagsori gyülekezeti termében Szabó József presbiterünk, okleveles erdőmérnök, gomba szakellenőr ezúttal a Szeged környéki gombákról fog vetített előadást tartani. Előtte (vagy utána…) karikákra szelt kiflikre helyezett, déli tőkegombából készített tárkonyos gombaszósszal kínálja az érdeklődőket!

Kereskényi Sándor
lelkipásztor
(Sebők Brigitta fotója)

