Hírek

“Itt a tavasz! Hol a gomba?” – Meghívó

Március 16-án, a Szeged-Honvéd téri templom délelőtti istentisztelete után, kb. 11:20-as kezdéssel rendhagyó szeretetvendégségre hívjuk a testvéreket. Templomunk alagsori gyülekezeti termében Szabó József presbiterünk, okleveles erdőmérnök, gomba szakellenőr ezúttal a Szeged környéki gombákról fog vetített előadást tartani. Előtte (vagy utána…) karikákra szelt kiflikre helyezett, déli tőkegombából készített tárkonyos gombaszósszal kínálja az érdeklődőket!

Kereskényi Sándor
lelkipásztor

(Sebők Brigitta fotója)

Még szintén kedvelheted...