Hírek

Evangelizációs esték III. – Kiszombor

Böjti evangelizációs sorozat szombati alkalmának a Kiszombori Református Gyülekezet adott otthont. A Házigazda gyülekezet nevében Matosné Bokor Anikó Lelkipásztor Asszony köszöntötte az alkalom kezdetén a meghívást elfogadó, az egész egyházmegye területéről érkezett érdeklődőket, és az evangelizációs hét igehirdetőjét, Bogáti Attilát.

Az alkalom elején a sorozat két kedves énekét énekelte a gyülekezet hangszeres kísérettel.

A sorozat harmadik alkalmának vezérigéjét a lelkipásztor 2Kir 8-14 igeszakaszból olvasta fel, amely által hirdette Isten élő Igéjét. A bűnbánattartásra hívó szó és a bűnbocsánat lehetőségének Istentől jövő ajándéka megállásra hívta az Igét hallgató közösséget.

A közös imádság és ének után, az alkalom kötetlen formában a parókia udvarán folytatódott, ahol a helyi gyülekezet szeretetvendégséggel látta vendégül a közelről és távolról érkezett testvéreket.

A hét záró alkalma vasárnap 17 órakor kezdődik a Makó-Belvárosi Református Templomban, ahol az igehirdetést követően úrvacsorai közösségben lehetünk együtt.

Még szintén kedvelheted...