„Ne szóljon Igéd hiába!” – zengett a 714. dicséret a Makó-Belvárosi Református Templomban május 9-én, a Csongrádi Református Egyházmegye imanapján. A templompadokban az egyházmegye egész területéről érkezett testvérek dicsőítették Istent a zenekar vezetésével. Nagy Zoltán Imre főjegyző igei köszöntését követően felkérte Beszterczey András lelkipásztort előadása megtartására. Az előadásban a Debrecen-Nagytemplomi Gyülekezetből érkezett lelkipásztor az imádságról …









